Continuăm programul de educație financiară pentru elevii de școală primară alături de Raiffeisen Bank
![Continuăm programul de educație financiară pentru elevii de școală primară alături de Raiffeisen Bank](/uploads/articol_poza/27977.png)
Continuăm formarea comportamentelor pentru echilibru financiar prin programul educațional dezvoltat alături de Raiffeisen Bank pentru elevii de școală primară.
În acest an școlar, peste 17.500 de elevi din clasele 0-IV și profesorii lor beneficiază de activități learning by doing și, astfel, iau parte la singurul program care asigură dezvoltarea constantă, pe toată durata claselor primare, a noțiunilor financiare și abilităților de gestionare responsabilă a banilor.